Adivina y aprende palabras

Adivina y aprende palabras 1.6

Intelektualna, edukacyjna i pobudzająca rozwój myślenia abstrakcyjnego gra, która pomoże Ci się zrelaksować, a także utrwalić znajomość języka obcego.

Оdgadujemy i uczymy się słow - Dwa w jednym. Zgadywanka z nauką języków obcych na podstawie obrazków.

Intelektualna, edukacyjna i pobudzająca rozwój myślenia abstrakcyjnego gra, która pomoże Ci się zrelaksować, a także utrwalić znajomość języka obcego. Jest logiczną kontynuacją wcześniejszej aplikacji "Uczymy się i bawimy" i odróżnia się od tamtej zawartością nowych słów: rzeczowników i przymiotników.

Aplikacja jest wykonana w rodzaju kwizu (rebusu), który pomaga nie tylko odgadywać słowa według podobnej cechy, ale też uczyć się takich języków jak: Аngielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Rosyjski, Hiszpański, Polski, Ukraiński i Portugalski.

Gra jest zorganizowana w formacie: 4 obrazki, 1 słowo. Zasady gry są zrozumiałe i proste:

1) należy odgadnąć zaszyfrowane słowo i wpisać prawidłową odpowiedź, odpowiadającą przedstawionym obrazkom (należy je porównać i przeanalizować);

2) aby lepiej zrozumieć zadania pokazywana jest część mowy i ilość liter;

3) dla osób, którym trudno jest odgadnąć słowo, udostępniane są trzy podpowiedzi (Pierwsza litera; Druga litera; Całe słowo);

4) jeśli wpisujecie prawidłową odpowiedź, to pojawia się tłumaczenie słowa na jeden z wybranych języków;

5) przy korzystaniu z podpowiedzi bonus za odpowiedź zmniejsza się o 10 punktów.

Ta logiczna gra na rozwój twórczego potencjału jest bardzo interesująca, ale żeby odgadnąć słowne zagadki należy wykazać się swoją pomysłowością. Odgadywanie zawsze następuje wskutek kojarzeniowego związku z wyobrażeniem. Aplikacja jest pożyteczna dla dzieci i dorosłych. Doskonale rozwija uwagę, pamięć, fantazję i wyobraźnię. Aby sprawdzić swoją erudycję, można urządzić współzawodnictwo ze znajomymi. Prostota interfejsu, wsparcie tabletów HD, barwne tematyczne fotografie, pozwalają skupić uwagę nie tylko na odgadywanie słów, ale też na uczenie się i doskonalenie języków obcych. Uczący się języka obcego z łatwością mogą zapamiętać słowa, nauczyć się i poszerzyć zapas słów. Gra pozwala również na nauczenie się prawidłowej wymowy i pisowni dzięki obrazkom i nagraniom audio.

Z tą zabawną aplikacją zawsze będzie wam wesoło rozwijać swoje umiejętności twórcze i poznawcze, i nigdy nie będziecie się nudzili!

Jest to darmowa wersja aplikacji; można pobrać też wersję płatną, z nagraniami nosicieli języków.

Adivina y aprende palabras

Download

Adivina y aprende palabras 1.6